Zehirsiz Ev - Mercan Yurdakuler Uluengin

Zehirsiz Ev - Mercan Yurdakuler Uluengin
Görsel 1
Fiyat:
14,00 TL
14.00 www.purneva.com

Zehirsiz Ev, Yaşamınızdan Zararlı Kimyasalları Eksiltmenin Basit Yolları - Mercan Yurdakuler Uluengin 
 

Mercan Yurdakuler Uluengin temizlik konusunda annelikle başlayan farkındalık süreciyle gelişen yolunda edindiği birikimi bu kitapta bir araya getiriyor. Malzemeler, tarifler, pratik uygulamalar ve bu yolda başvurabileceğiniz adresler bir arada. Zehirsiz Ev yıllar içinde biriken bilgilerin, büyükannelerimizden kalma saf tariflerin günümüzdeki karşılığı. Yazar öğrendiklerini bu alanda kulak verilebilecek herkesin adresini göstererek, dahası “Beraber büyüyebiliriz,” diyerek anlatıyor. Mercan Yurdakuler Uluengin asırlık bir çınarın kırılmış dalını aynı ağacın hemen dibine, büyüdüğü o verimli toprağa tekrar dikiyor. Onun orada tekrar filizleneceğine, ait olduğu ağacın köküyle buluşacağına olan inancı tam. Diktikten sonra ilk cansuyunu verdiği o dalı koruyup kollamaya var mısınız?
 
“Elinizdeki kitap, içeriğinden emin olduğumuz, doğanın sağlığına ve kendi sağlığımıza zararlı olmadığını bildiğimiz, yüzlerce yıldır insanoğlu tarafından kullanılagelen reçeteleri içeriyor. Bununla kalmıyor, hazır ürünlerin içerik listelerindeki zararlı maddeler hakkında bilgi veriyor. Hem bilgi hazinemizi genişletiyor hem de umut dolu çözümler sunuyor. Bu yolla gündelik yaşamımıza çok küçük gibi görünen ama çok anlamlı bir dokunuş yapmamız için yol gösteriyor. ”

Güneşin Aydemir
Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı 

Yayın Tarihi    2016-02-10
ISBN  6056568626
Baskı Sayısı    1. Baskı
Dil       TÜRKÇE
Sayfa Sayısı    137
Cilt Tipi          Karton Kapak
Kağıt Cinsi     Kitap Kağıdı
Boyut  13 x 19 cm
Yayınevi       : Modus Kitap


 

Diğer Özellikler
Stok KoduK062
MarkaKitaplar
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

  • Kimyasallar alışkanlıklarımız haline geliyor. Peki alternatifi var mı diye hiç düşünüyor muyuz? Bizden saklanan doğal yöntemleri keşfe çıkmanın zamanı çoktan geldi.
    23,00 TL


Purneva Doğal, 2013'ten beri
desteğiniz ve güveniniz ile doğal ve sağlıklı ürünlerimizi yurtiçinde ve yurtdışında tercihi doğallık olanlara ulaştırıyor.

 
  KURUMSAL   İLETİŞİM
  Hakkımızda   Akşemsettin Mh Balipaşa Cd 17A Fatih-İstanbul
  Kullanım Şartları   +90 (553) 418 08 06
  Müşteri Memnuniyeti   bilgi@purneva.com
  Cayma, iptal ve İade          

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.