Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı 1 lt

Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı 1 lt
Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı 1 lt
Görsel 1
Görsel 2
Fiyat:
26,00 TL
26.00 www.purneva.com
Sepete EkleSatın Al
Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı  - 1 lt
 
Tüllerde, beyazlarda ve renklilerde güvenle kullanabilirsiniz. Aktif oksijen ile zor leke ve yağları temizler. Beyaz çamaşırların sararmasını engeller. Çamaşır suyu içermediğinden eşyalarınıza ve çevreye zarar vermez.
 
 • Lekeli Çamaşırlar
 • Beyaz Çamaşırlar
 • Fayans ve Derzler
 • Tüller
 
Fosfat, Enzim, Parfüm ve Sentetik Temizleyici içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
 
Çevre Bilgisi: Yeşil Köpük’ün aktif maddeleri bitkisel kökenli olup, doğada biyolojik olarak parçalanır, çevreye zarar vermez. Ambalaj atıklarını geri dönüşüme uygun yerlere koyunuz.
 
Kullanım Talimatı

- Beyaz Çamaşırlar: Yeşil Köpük Çamaşır Yıkama Sıvısı’na 1 kapak Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı’yı ilave edebilirsiniz. Daha iyi bir temizlik için makinenizi çalıştırıp en az 6 saat bekleterek yıkamaya devam ediniz.

- Lekeli Çamaşırlar: Lekeli bölgeye  Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı’yı ilave ederek makinenize yerleştirebilirsiniz. Beyazların 60°C’de renklilerin 40°C’de yıkanması önerilir. Daha zor lekelerde makinenizin deterjan gözüne 1 kapak daha Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı’yı ilave edebilirsiniz.

- Fayans ve Derz Dolgular: Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı’yı doğrudan derzlere uygulayınız. 1 saat kadar bekletip fırçalayarak temizleyiniz. Parke ve mermer dışındaki yüzeylerde 1lt suya 1 kapak  Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı’yı ilave ediniz.

- Tüller: Normal ölçüsünde deterjanınızı ve 2 kapak  Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı’yı makinenize ekleyiniz.

Mamül Birleşimi: 15-30 Noniyonik, Anyonik (Hindistan Cevizi Eldesi) ve Oksijen Bazlı Ağartıcı.


 
Diğer Özellikler
Stok Koduyesilkopuk33
MarkaYeşil Köpük
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

 • Çamaşır sodası, doğal temizliğin en etkili elemanlarındandır. Suyu yumuşatır, sabunun köpürmesine yardımcı olur. Çamaşır makinelerinde kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Pek çok deterjanın etkin temizlik maddesidir.
  15,00 TL
 • Beyaz ve renkli çamaşırları yıkamada güvenle kullanılabilir. Boraks ile zor kirleri temizler, kötü koku oluşumunu önler. Zararlı kimyasallar içermez.
  38,00 TL
 • Yüzey temizliğinde, çamaşır ve bulaşık temizliğinde kullanılabilir. Güçlü yapısı ile temizlik ve hijyen sağlar.
  18,50 TL
 • Tüm kumaş tiplerinde, renk değişimine sebebiyet vermeden kullanılabilir. Tüm yüzeylerde kullanıma uygundur. Hipoklorit ve amonyak gibi tahriş edici sentetik kimyasallar içermeyen formülü ile güvenli temizlik sağlar.
  36,90 TL


Purneva Doğal, 2013'ten beri
desteğiniz ve güveniniz ile doğal ve sağlıklı ürünlerimizi yurtiçinde ve yurtdışında tercihi doğallık olanlara ulaştırıyor.

 
  KURUMSAL   İLETİŞİM
  Hakkımızda   Akşemsettin Mh Balipaşa Cd 17A Fatih-İstanbul
  Kullanım Şartları   +90 (553) 418 08 06
  Müşteri Memnuniyeti   bilgi@purneva.com
  Cayma, iptal ve İade          

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.