Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı 1 lt

Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı 1 lt
Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı 1 lt
Görsel 1
Görsel 2
Fiyat:
26,00 TL
26.00 www.purneva.com
Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı  - 1 lt
 
Tüllerde, beyazlarda ve renklilerde güvenle kullanabilirsiniz. Aktif oksijen ile zor leke ve yağları temizler. Beyaz çamaşırların sararmasını engeller. Çamaşır suyu içermediğinden eşyalarınıza ve çevreye zarar vermez.
 
 • Lekeli Çamaşırlar
 • Beyaz Çamaşırlar
 • Fayans ve Derzler
 • Tüller
 
Fosfat, Enzim, Parfüm ve Sentetik Temizleyici içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
 
Çevre Bilgisi: Yeşil Köpük’ün aktif maddeleri bitkisel kökenli olup, doğada biyolojik olarak parçalanır, çevreye zarar vermez. Ambalaj atıklarını geri dönüşüme uygun yerlere koyunuz.
 
Kullanım Talimatı

- Beyaz Çamaşırlar: Yeşil Köpük Çamaşır Yıkama Sıvısı’na 1 kapak Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı’yı ilave edebilirsiniz. Daha iyi bir temizlik için makinenizi çalıştırıp en az 6 saat bekleterek yıkamaya devam ediniz.

- Lekeli Çamaşırlar: Lekeli bölgeye  Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı’yı ilave ederek makinenize yerleştirebilirsiniz. Beyazların 60°C’de renklilerin 40°C’de yıkanması önerilir. Daha zor lekelerde makinenizin deterjan gözüne 1 kapak daha Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı’yı ilave edebilirsiniz.

- Fayans ve Derz Dolgular: Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı’yı doğrudan derzlere uygulayınız. 1 saat kadar bekletip fırçalayarak temizleyiniz. Parke ve mermer dışındaki yüzeylerde 1lt suya 1 kapak  Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı’yı ilave ediniz.

- Tüller: Normal ölçüsünde deterjanınızı ve 2 kapak  Yeşil Köpük Sıvı Leke Çıkarıcı’yı makinenize ekleyiniz.

Mamül Birleşimi: 15-30 Noniyonik, Anyonik (Hindistan Cevizi Eldesi) ve Oksijen Bazlı Ağartıcı.


 
Diğer Özellikler
Stok Koduyesilkopuk33
MarkaYeşil Köpük
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

 • Çamaşır sodası, doğal temizliğin en etkili elemanlarındandır. Suyu yumuşatır, sabunun köpürmesine yardımcı olur. Çamaşır makinelerinde kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Pek çok deterjanın etkin temizlik maddesidir.
  15,00 TL
 • Beyaz ve renkli çamaşırları yıkamada güvenle kullanılabilir. Boraks ile zor kirleri temizler, kötü koku oluşumunu önler. Zararlı kimyasallar içermez.
  38,00 TL
 • Yüzey temizliğinde, çamaşır ve bulaşık temizliğinde kullanılabilir. Güçlü yapısı ile temizlik ve hijyen sağlar.
  18,50 TL
  16,00 TL
  %13,5
 • Tüm kumaş tiplerinde, renk değişimine sebebiyet vermeden kullanılabilir. Tüm yüzeylerde kullanıma uygundur. Hipoklorit ve amonyak gibi tahriş edici sentetik kimyasallar içermeyen formülü ile güvenli temizlik sağlar.
  36,90 TL
  31,00 TL
  %16


Purneva Doğal, 2013'ten beri
desteğiniz ve güveniniz ile doğal ve sağlıklı ürünlerimizi yurtiçinde ve yurtdışında tercihi doğallık olanlara ulaştırıyor.

 
  KURUMSAL   İLETİŞİM
  Hakkımızda   Akşemsettin Mh Balipaşa Cd 17A Fatih-İstanbul
  Kullanım Şartları   +90 (553) 418 08 06
  Müşteri Memnuniyeti   bilgi@purneva.com
  Cayma, iptal ve İade          

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.