Yeşil Köpük Çamaşır Yıkama Sıvısı 1,5 lt

Yeşil Köpük Çamaşır Yıkama Sıvısı 1,5 lt
Yeşil Köpük Çamaşır Yıkama Sıvısı 1,5 lt
Görsel 1
Görsel 2
Fiyat:
38,00 TL
4.5 2
38.00 www.purneva.com

Yeşil Köpük Çamaşır Yıkama Sıvısı  - 1,5 lt

Doğa ve sağlık için hiçbir risk taşımayan çamaşır yıkama sıvısı beyaz ve renkli çamaşırları yıkamada güvenle kullanılabilir. 3,5 litre sıvı deterjanlara eş değer konsantre üründür.

Boraks ile zor kirleri temizler, kötü koku oluşumunu önler. Fosfat, enzim, parfüm ve sentetik temizleyici gibi zararlı kimyasallar içermez.

 

KULLANIMI:
 

5kg kapasiteli çamaşır makinesi için 1,5 kapak (60ml, 25 yıkama), 7kg kapasiteli çamaşır makinesi için 2 kapak (80ml, 18 yıkama) çamaşır yıkama sıvısını çamaşır makinenizin deterjan gözüne ilave ediniz.
 

Daha fazla çamaşır ve sert sular için 1/3 kapak daha fazla deterjan kullanılması ve beyazların 60°C, renklilerin 40°C'de yıkanması önerilir.


Lekeli çamaşırlarda Sıvı Leke Çıkarıcı ilave edebilirsiniz. Çok kirli ve lekeli çamaşırlarda daha iyi netice almak için makineniz çamaşır yıkama sıvısını alıp ısındıktan sonra en az 6 saat bekletip, durulayınız. 

 

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
 

En iyi sonuç için kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddeleri ile aynı yerde muhafaza etmeyiniz.

Mamul Bileşimi; 
15-30 Şeker ve Hindistan Cevizinden elde edilmiş temizleyici, <10 Ayçiçek yağlı sabun, <5 Boraks, <5 Carboxymethyl Cellulose (CMC)

Yeşil Köpük’ün aktif maddeleri bitkisel kökenli olup, doğada biyolojik olarak parçalanır, çevreye zarar vermez. Ambalaj atıklarını geri dönüşüme uygun yerlere koyunuz.
 

Diğer Özellikler
Stok Koduyesilkopuk32
MarkaYeşil Köpük
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

 • Tüllerde, beyazlarda ve renklilerde güvenle kullanılabilir. Aktif oksijen ile zor leke ve yağları temizler. Beyaz çamaşırların sararmasını engeller. Çamaşır suyu içermediğinden eşyalarınıza ve çevreye zarar vermez. Zararlı kimyasallar içermez.
  26,00 TL
 • Pamuklu, yünlü, ipek, sentetik gibi tüm kumaşlarda, renkli, beyaz ve hassas çamaşırlarda etkili temizlik sağlar. Tüm sıcaklıklarda kullanıma uygundur.
  44,00 TL
 • Tüm kumaş tiplerinde, renk değişimine sebebiyet vermeden kullanılabilir. Tüm yüzeylerde kullanıma uygundur. Hipoklorit ve amonyak gibi tahriş edici sentetik kimyasallar içermeyen formülü ile güvenli temizlik sağlar.
  36,90 TL
  31,00 TL
  %16
 • Çamaşır sodası, doğal temizliğin en etkili elemanlarındandır. Suyu yumuşatır, sabunun köpürmesine yardımcı olur. Çamaşır makinelerinde kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Pek çok deterjanın etkin temizlik maddesidir.
  15,00 TL


Purneva Doğal, 2013'ten beri
desteğiniz ve güveniniz ile doğal ve sağlıklı ürünlerimizi yurtiçinde ve yurtdışında tercihi doğallık olanlara ulaştırıyor.

 
  KURUMSAL   İLETİŞİM
  Hakkımızda   Akşemsettin Mh Balipaşa Cd 17A Fatih-İstanbul
  Kullanım Şartları   +90 (553) 418 08 06
  Müşteri Memnuniyeti   bilgi@purneva.com
  Cayma, iptal ve İade          

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.