Son Söz 2 - Gerçek Tıp Dersleri

Son Söz 2 - Gerçek Tıp Dersleri
Görsel 1
Fiyat:
45,00 TL
45.00 www.purneva.com
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
Haber Ver

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Bu kitaptaki dersler 2012 yılında NHI İstanbul Doğal Sağlık Enstitüsü tarafından videoya kaydedilen görüntülerin transkripte edilmiş hali olup Aidin Salih'in vefatından sonra hazırlanmıştır.
38,00 TL
Son Söz 2 - Gerçek Tıp Dersleri kitabı 2 ciltlik eserin 2. cildidir. 

Bu kitaptaki dersler 2012 yılında NHI İstanbul  Doğal Sağlık Enstitüsü tarafından videoya kaydedilen görüntülerin transkripte edilmiş hali olup Aidin Salih'in vefatından sonra hazırlanmıştır.

"Bugün olup bitenler bütün insanların zihinlerini birbirine benzetme, insanlar arasındaki farkı kaldırıp küresel bir zihin oluşturma çabasıdır. Bugün bütün tıbbi ilaçlar ve aşılar domuz DNA'sı üzerinden nanoteknoloji ve gen teknoloji yöntemiyle üretilmektedir. Katkı maddeleri de aynı teknolojiyle üretiliyor. bugün tıbbi ilaçlar, aşılar ve katkı maddelerinden ötürü total domuzlaşma oluyor. O zaman insanın genotipine domuz ve maymunun DNA'sı ekleniyor ve genotip değişiyor. Böylece insanlar domuzlaşıyor ve maymunlaşıyor. Zihinler de tek bir zihin haline getirilmeye çalışılıyor. Planda bu var. 52 yıl ömnce başlatılan çalışma tüm hızıyla devam ediyor. Plan sahiplerinin bu konuda çok da başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Televizyon, radyo, cep telefonu, ilaçlar, aşılar, katkı maddeleri ve diğer her şey bu planın bir parçasıdır. Eğer bir evde uydu anten varsa o anten bütün programları çeker. O zaman bütün ev halkı onun etkisi altında kalır. Artık insanlar tek zihin, tek insan ve tek domuz olmaya doğru gidiyor. Belki bu anlattıklarım size çok marjinal gelebilir ama durumun ciddiyetini sonra anlarsınız."

368 sayfa
Karton kapak
Yitik Şifa Yayınları

 
Diğer Özellikler
Stok KoduK085
MarkaKitaplar
Stok DurumuMevcut Değil

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

 • Bu kitaptaki dersler 2012 yılında NHI İstanbul Doğal Sağlık Enstitüsü tarafından videoya kaydedilen görüntülerin transkripte edilmiş hali olup Aidin Salih'in vefatından sonra hazırlanmıştır.
  38,00 TL
 • Gerçek Tıp, hastalıkların gerçek sebeplerini, hastalıklara karşı çaresiz olmadığımızı, ilahi kuralları çiğneyerek şifaya ulaşılamayacağını ve yitirdiğimiz şifanın izini tekrar sürebileceğimizi anlatırken sade ve hikmet dolu bir gerçeğe işaret ediyor.
  60,00 TL
 • Bitkilerin özellikleri ile tedavi ettikleri hastalıkları birlikte gösteren Çişti, hekimlik ve sahanın incelikleri ile ilgilenen herkes için bir başvuru kitabı mahiyetindedir.
  25,00 TL
 • 10. yy. alimi Ebu Zeyd Ahmed el-Belhîye ait olan eser, beden ve ruh sağlığını korumak için yeme-içme, uyku, güzel kokuların kullanımı, egzersiz, masaj vb. konularda bilgiler veriyor, ruhî sorunlardan kurtulmanın yollarını gösteriyor
  28,00 TL


Purneva Doğal olarak 2014'ten beri
desteğiniz ve güveniniz ile doğal ve sağlıklı ürünlerimizi yurtiçinde ve yurtdışında tercihi doğallık olan daha çok insana ulaştırarak hizmet veriyoruz.
  HAKKIMIZDA BİZİ TAKİP EDİN İLETİŞİM
  Hakkımızda facebook Yönetim Yeri; Akşemsettin Mh. Balipaşa Cd. No: 17/A Fatih - İstanbul
  Kalite Standartlarımız instagram +90 (553) 418 08 06
    twitter bilgi@purneva.com
         
     purneva  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.