Son Söz 1 - Gerçek Tıp Dersleri

Son Söz 1 - Gerçek Tıp Dersleri
Son Söz 1 - Gerçek Tıp Dersleri
Görsel 1
Görsel 2
Fiyat:
38,00 TL
İndirimli Fiyat (%36,8) :
24,00 TL
Kazancınız 14,00 TL
24.00 www.purneva.com
Son Söz 1 - Gerçek Tıp Dersleri kitabı 2 ciltlik eserin 1. cildidir. 

Bu kitaptaki dersler 2012 yılında NHI İstanbul  Doğal Sağlık Enstitüsü tarafından videoya kaydedilen görüntülerin transkripte edilmiş hali olup Aidin Salih'in vefatından sonra hazırlanmıştır.

Günümüzde modern tıbbın imkânları çoğaldı ama hastalıklar da aynı şekilde çoğaldı ve yaygınlaştı. Hiçbir hastalığın gerçek sebebini bilmeyen modern tıp, birtakım hastalık belirtilerine isim verip teşhis koyarak deneme yanılma yöntemiyle tedavi etmeye çalışmaktadır. Bu tedavi yöntemi doğal olarak sonuçsuz kalmaktadır. Çünkü sebebi bilinmeyen bir hastalığın tedavisi imkânsızdır.

Bugünkü fen bilimlerini düşündüğünüzde mekanik fizik, elektromanyetik fizik ve sair hakkında kalın kalın kitaplar mevcut olduğunu görürsünüz. Şimdi ise sibernetik tıp çıktı ve fizik kanunlarının tümü, kimya kanunlarının da 70'i iptal oldu. Hani o bildiklerimiz ne oldu? Hepsi seraptan ibarettir.
Bu yüzden Cenab-ı Hak, kitapta bizim için farzları bildirdi. Peygamberimiz (sav) de bütün sünnetleri gösterdi. Artık bizim için inanacak başka hiçbir şey yoktur.

Cenab-ı Hak Al-i İmran suresi 160. ayette "Allah yardım ederse size galip gelecek kimse yoktur. Eğer sizi bırakıverirse O'ndan sonra size kim yardım eder? Mü'minler ancak Allah'a dayanıp güvensinler." demektedir.
Bu son noktadır, başka da bir şey yoktur.

256 sayfa
Karton kapak
Yitik Şifa Yayınları

 
Diğer Özellikler
Stok KoduK081
MarkaKitaplar
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

  • Gerçek Tıp, hastalıkların gerçek sebeplerini, hastalıklara karşı çaresiz olmadığımızı, ilahi kuralları çiğneyerek şifaya ulaşılamayacağını ve yitirdiğimiz şifanın izini tekrar sürebileceğimizi anlatırken sade ve hikmet dolu bir gerçeğe işaret ediyor.
    60,00 TL
    33,00 TL
    %45


Purneva Doğal, 2013'ten beri
desteğiniz ve güveniniz ile doğal ve sağlıklı ürünlerimizi yurtiçinde ve yurtdışında tercihi doğallık olanlara ulaştırıyor.

 
  KURUMSAL   İLETİŞİM
  Hakkımızda   Akşemsettin Mh Balipaşa Cd 17A Fatih-İstanbul
  Kullanım Şartları   +90 (553) 418 08 06
  Müşteri Memnuniyeti   bilgi@purneva.com
  Cayma, iptal ve İade          

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.