Siveno Doğal Çamaşır Sabunu 750 ml

Siveno Doğal Çamaşır Sabunu 750 ml
Görsel 1
Fiyat:
44,00 TL
44.00 www.purneva.com
Siveno Doğal Çamaşır Sabunu 750 ml

 
ÜRÜN İÇERİĞİ
İçerir İçindekiler  
Zeytinyağı, Hindistan Cevizi yağı, Karbonat, Lavanta Yağı, Gliserin. Deiyonize Su, 30 Noniyonik Yüzey Aktif  Madde (Bitki Bazlı Sabun), Sodyum Karbonat, Sodyum Sitrat, Lavanta Yağı, Gliserin.
 
 
ÜRÜN ÖZELLİĞİ
Pamuklu, yünlü, ipek, sentetik gibi tüm kumaşlarda, renkli, beyaz ve hassas çamaşırlarda etkili temizlik sağlar. Tüm sıcaklıklarda kullanıma uygundur.

Doğal içeriği sayesinde bebek cildine zarar vermez. Bebek çamaşırlarında da güvenle kullanılabilir.
Limon tuzu ve karbonat sayesinde derinlemesine temizlik sağlarken sudaki kireci gidererek çamaşırları yumuşatır, yumuşatıcı kullanmayı gerektirmez, çamaşırlara doğal bir yumuşaklık verir.
  •  
  • Paraben, Fosfat, Ağartıcı, Alkol, SLS, SLES,Silikon, sıvı parafin ve diğer sentetik yağlar, sentetik emülgatör, silikon,boya, BHT, BHA ya da diğer sentetik koruyucular içermez.
  •  
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
 
KULLANIM ŞEKLİ
Tüm sıcaklıklarda (sıcak-soğuk) yıkama için uygundur. Yüksek konsantre olması nedeniyle 4-5 kg çamaşırda 1 kapak kullanılması önerilir. Ekstra yumuşatıcı kullanmayı gerektirmez.
   

 
UYARILAR
DİKKAT. Cilt ve ciddi göz tahrişine yol açar.Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.Kullanım sonrası temas eden bölgelerinizi iyice yıkayın. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarın ve yeniden kullanmadan önce yıkayın. El, yüz, vücut vegıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzak bulundurun.Cildi korumak amacıyla ellerin uzun süre temizleyici ürünle temasından kaçının.

GÖZ İLE TEMAS HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve çıkarması kolaysa kontakt lensleri çıkarın. Durulamaya devam edin. Cilt ve göz tahrişi kalıcı ise tıbbi yardım alın.
 

 
ÜRÜN HAKKINDA DİĞER BİLGİLER

Özel üretim tekniğimiz sayesinde ürünümüz serbestkostik içermez. Ürünümüzde hayvansal içerik kullanılmaz. Çevre dostuürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmez, yeraltı sularını ve doğayı kirletmez.
Doğada çözünebilen gıda tipi ambalajkullanılmıştır.
Vegandır.
Kapak açıldıktan sonra kullanım ömrü 6 aydır.


 

Diğer Özellikler
Stok KoduSiveno13
MarkaSiveno
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer ÜrünlerPurneva Doğal, 2013'ten beri
desteğiniz ve güveniniz ile doğal ve sağlıklı ürünlerimizi yurtiçinde ve yurtdışında tercihi doğallık olanlara ulaştırıyor.

 
  KURUMSAL   İLETİŞİM
  Hakkımızda   Akşemsettin Mh Balipaşa Cd 17A Fatih-İstanbul
  Kullanım Şartları   +90 (553) 418 08 06
  Müşteri Memnuniyeti   bilgi@purneva.com
  Cayma, iptal ve İade          

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.