Ruh ve Bedenin İlacı Gül - Prof. Dr. Ayten Altıntaş

Ruh ve Bedenin İlacı Gül - Prof. Dr. Ayten Altıntaş
Görsel 1
Fiyat:
30,00 TL
30.00 www.purneva.com
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Eğer siz kendinize özgü koku harmanlarınızı yaratma ile ilgileniyorsanız o zaman bu kitap sizin için vazgeçilmez bir rehber olacaktır.
20,00 TL
Basit beş aşama ile kişisel yüz kremleri, vücut ovmaları, nemlendiriciler, dudak kremleri ve daha fazlasını tamamen doğal bileşenlerle hazırlayabilirsiniz.
18,00 TL
Türkiyede ilk kez fitoterapi ve aromaterapiyi bir araya getiren bu kitapta, doğru, güvenilir ve kullanım kolaylığı sağlayan bilgilerle karşılaşacaksınız
62,00 TL
Ruh ve Bedenin İlacı Gül - Prof. Dr. Ayten Altıntaş 


Bu kitap "kokulu gül” ün kimliğini ve tarihteki serüvenini, islam dünyasındaki muhteşem yerini, Osmanlı kültüründeki önemini, Edirne’nin arka bahçelerinden Anadolu’ya göçünü, Isparta’daki tarihini ve Türkiye’nin gülyağı ticaretini, koku dünyası için vazgeçilmezliğini, ruha ve bedene faydalarını, gül suyunun ferahlatıcı ve gençleştirici etkisini, gül iksirinin deri hastalıklarına etkisini, gül macununun mide ve karaciğere etkisini, bugünkü bilimsel araştırmalardaki önemini, kokulu gül ile kolayca yapılabilecek formülleri kapsamaktadır.

Milenyum Yayınları
2018 yılı basım
135 sayfa
Karton kapak
Diğer Özellikler
Stok KoduK086
MarkaKitaplar
Stok DurumuMevcut Değil

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

 • Bu kitap kendi metobolik tipinizi belirleme sorgulaması, esans yağlarının tarifleri ve genel problemler için esans yağlarının tarifleri ve genel problemler için esans yağlarının kullanım tariflerini içermektedir.
  31,00 TL
 • Türkiyede ilk kez fitoterapi ve aromaterapiyi bir araya getiren bu kitapta, doğru, güvenilir ve kullanım kolaylığı sağlayan bilgilerle karşılaşacaksınız
  62,00 TL
 • Bu kitapta pek çok güzellik salonunda uygulanmakta olan işlemleri evinizde kendi başınıza hazırlama olanağı bulacaksınız.
  20,00 TL
 • 10. yy. alimi Ebu Zeyd Ahmed el-Belhîye ait olan eser, beden ve ruh sağlığını korumak için yeme-içme, uyku, güzel kokuların kullanımı, egzersiz, masaj vb. konularda bilgiler veriyor, ruhî sorunlardan kurtulmanın yollarını gösteriyor
  22,00 TL


Purneva Doğal, 2013'ten beri
desteğiniz ve güveniniz ile doğal ve sağlıklı ürünlerimizi yurtiçinde ve yurtdışında tercihi doğallık olanlara ulaştırıyor.

 
  KURUMSAL   İLETİŞİM
  Hakkımızda   Akşemsettin Mh Balipaşa Cd 17A Fatih-İstanbul
  Kullanım Şartları   +90 (553) 418 08 06
  Müşteri Memnuniyeti   bilgi@purneva.com
  Cayma, iptal ve İade          

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.