Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Merhabalar,
 
Çocukluğumda yaz tatillerini köyde anneannemle dedemin evinde geçirirdik. Tarlalarda koşar oynar, kümesten yumurta toplar, anneannem inekleri sağarken onu seyreder, ağaçlara çıkar meyve toplayıp yer, dağdan gelen buz gibi suyu içer, ne kadar geç yatsak ta sabahları erkenden ve dinç kalkardık. Doğallık, temizlik ve anneannemin güler yüzü, sıcak sevgisiyle geçerdi çocukluk yazları.
 
Sonraları okul, üniversite ve iş hayatı ile kendimi uzun yıllar çalışacağım bir dış ticaretfirmasının finansman ve bütçe şefliği görevinde buldum. Uzun çalışma saatleri, artan stres, ofis içi hırslar, mücadeleler ile geçen yıllar doğal olandan uzaklaşıp ve çeşitli sağlık sorunları yaşamama sebep oldu.

Sonunda hayat bu değil diyerek yeni bir hayata başlama kararı aldım. Kullandığım, faydalı, doğal ürünleri, arayışı olan tercih eden bilinçli insanlara sunmak, doğal bir sektörde hizmet vermek isteğiyle, “çok lütuf ve ihsan, azık, zahire, rızık, çok sesli, ahenkli” anlamlarına gelen “Purneva” kelimesi ile “Doğal” kelimesini bir araya getirip, “Purneva Doğal” ile hayata ve insanlara “merhaba” dedim.

Günlerimiz sürekli bir şeylere yetişmek üzere koşarken, hızla doğal ve sağlıklı olandan ister istemez uzaklaştık. Böyle olunca fiziksel ve manevi sağlığımız bozuldu, hastalıklar kapımızı daha sık çalar oldu. Oysa hayatlarımızda küçük değişiklikler ile hastalıkları kendimizden uzaklaştırabilir, daha sağlıklı ve mutlu hayatlar yaşayabiliriz.
 
Kullandığımız kozmetik, bakım ürünleri ve temizlik ürünlerinde kimyasal olanlar yerine doğal olanları seçerek, kendimizi ve ailemizi en basit halsizlik dediğimiz rahatsızlıktan kansere kadar varabilen birçok hastalıktan koruyabiliriz.

www.purneva.com, bu bilinçle 2014 yılında hizmet vermeye başladı. 2017 yılında Sade Pazar ile aynı aileye, Yerküre Doğal Gıda Ürünleri Ltd ailesine katıldı.
 Doğal ve Organik birçok markayı, farklı ödeme seçenekleri ve son derece güvenli bir yazılım ile siz değerli ziyaretçilerine sunarak keyifli ve güvenli alışveriş olanağı sağlamaktadır.
 
Siparişleriniz çoğunlukla stoklarımızda bulunan ürünlerden karşılanmakta olup genelde aynı gün veya duruma göre bir - iki gün içerisinde kargoya verilmektedir.

Amacımız sizlerin de desteği ve güveni ile doğal ve sağlıklı ürünlerimizi yurtiçinde ve yurtdışında tercihi doğallık olan daha çok insana ulaştırarak hizmet vermektir.

Bu anlamda açıldığımız günden bu yana artan ziyaretçi sayımız, ürün çeşidimiz ile;
 
Diyet ve Sağlıklı Ürünler Fuarı
Exponatura Doğal Organik Sağlıklı Ürünler Fuarı
Naturel Beden, Zihin, Ruh Sağlığı Festivali
Merkezefendi Geleneksel Tıp Festivali
Likefest Bahar ve Güz Festivallerine
Geleneksel Tasarım Pazarı Festivali’ne katıldık

Keyifli bir alışveriş yapabilmeniz ve memnuniyetiniz her zaman en önemli önceliğimizdir.

Öneri ve isteklerinizi bizimle mutlaka paylaşmanızı isteriz.

Gönülden selamlarımla,
 
Tülay Karagülmez
Purneva Doğal - Kurucu
www.purneva.com
bilgi@purneva.com
0 553 418 08 06


Purneva Doğal olarak 2014'ten beri
desteğiniz ve güveniniz ile doğal ve sağlıklı ürünlerimizi yurtiçinde ve yurtdışında tercihi doğallık olan daha çok insana ulaştırarak hizmet veriyoruz.
  HAKKIMIZDA BİZİ TAKİP EDİN İLETİŞİM
  Hakkımızda facebook Yönetim Yeri; Akşemsettin Mh. Balipaşa Cd. No: 17/A Fatih - İstanbul
  Kalite Standartlarımız instagram +90 (553) 418 08 06
    twitter bilgi@purneva.com
         
     purneva  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.