Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Stabile edici, dengeleyici, hafif afrodizyak. Gerginlik giderici, rahatlatıcı. Rahatlatıcı, kan dolaşımı arttırıcı.
85,00 TL
Korku, sadakat ve uykusuzluk gerilimlerinde. Ruhi ve bedensel hastalıklar sonrası krizlerde. Özellikle ders çalışırken yardımcı olmasından dolayı ( yağ lambalarında veya masaj yağlarının içine konarak ) çocuklar tarafından çok sevilir.
29,00 TL
Ruhsal ve bedensel yorgunluklarda enerji verir. Kaslarda meydana gelen kasılmalarda, sırt ağrılarında,romatizmal durumlarda, karın gazlarında kullanılır.
40,00 TL
İçeriğindeki gama linoleik asit sayesine özellikle hassas ve kuru ciltler için zengin bir nemlendiricidir. Kızılderililer tarafından cilt rahatsızlıklarında ilk yardım ilacı olarak kullanılmıştır.
85,00 TL
79,00 TL
%7,1
Çam yağları özellikle balgam söktürücü, rahatlatıcı, temizleyicidir. Romatizmaya karşı kullanılır. Diğer bir kullanım alanı ise, banyo ve saunalarda. Hava temizliği için ise sigara içilen yerlerdir.
61,00 TL
Rahatlatıcı, ağrı dindirici, kuvvetlendirici. Menopoz döneminde rahatlatıcı olarak kullanılabilir. Egzama, allerjik ve ödemli cilt tedavisinde yaranın iyileşmesine yardımcıdır.
118,00 TL
110,00 TL
%6,8
Limonumsu hoş kokusu ile stres giderir, konsantrasyonu sağlar, mikrop öldürür. Lüzumsuz şeylere boş verip kafa dinlemek için neşelendirici, zihni kuvvetlendirici, barışçıl yaklaşımcı, duygu aydınlatıcıdır.
25,00 TL
Korkulu ve heyecanlı hallerde rahatlatıcıdır. Manevi yönden temizleyici ve kuvvet vericidir. Kadim bir tütsüdür. Ruhun temizlenmesinde ve ilham almak için kullanılır. Kokusu içinde bulunduğumuz durum ile, dini ve ruhi dünya arasında bağlantı kurar.
75,00 TL
Dengeleyici, iştah açıcı. Yara iyi edici, yumuşatıcı. Basur memelerini, kadınların göğüslerindeki yara ve çatlakları yumuşatıcı karışımlarda kullanılır.
94,00 TL
Canlandırıcı, afrodizyak, sıcaklık verici, iştah açıcı. Erkekler için cilt bakım ve masaj yağlarında kullanılır.
76,99 TL
72,00 TL
%6,5
Tüm ciltlerde, özellikle yaşlı ciltler için cilt bakım, masaj için oldukça etkilidir. Yaralarda,iltihaplı ciltlerde tedavi edicidir, cildi yumuşacık genç ve pürüzsüz hale getirir. Krem şeklinde bitkisel bir katı yağdır, vücut sıcaklığında erir.
91,00 TL
85,00 TL
%6,6
Kuvvetli bir antiseptik, acı dindirici, balgam söktürücü olarak etkilidir, soğuk algınlığında, ökaliptus yağının kuvvetli geldiği kişilere ve çocuklara tavsiye edilir.
48,00 TL
Bu kategoride toplam 238 ürün listeleniyor.


Purneva Doğal, 2013'ten beri
desteğiniz ve güveniniz ile doğal ve sağlıklı ürünlerimizi yurtiçinde ve yurtdışında tercihi doğallık olanlara ulaştırıyor.

 
  KURUMSAL   İLETİŞİM
  Hakkımızda   Akşemsettin Mh Balipaşa Cd 17A Fatih-İstanbul
  Kullanım Şartları   +90 (553) 418 08 06
  Müşteri Memnuniyeti   bilgi@purneva.com
  Cayma, iptal ve İade          

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.